آبله مرغان شدید، منجر به لرزش دست ها و سر

بدون نام

غیره

با سلام. پسر10 ساله ام حدود دو هفته پیش آبله مرغان شدید گرفت که. ازش سی تی اسکن مغز- ام آر آی- و آزمایشات روزانه به عمل آمد که هیچکدام مشکلی نداشتند..حالا همچنان کمی سرگیجه داره و دست ها و سرش می لرزد؟ در هنگام راه رفتن تعادل ندارد؟ باید چکار کنیم؟ با تشکر.

  • جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۷( 1 هفته پیش)
  • وضعیت : بسته شده

دکتر محمدکاظم بخشنده فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

سلام
از طرح سوال شما در سایت بنده سپاسگزارم

به دنبال ابتلا به آبله مرغان گاه ویروس مخچه را هم مبتلا می کند که در این مواقع کودک علایم سرگیجه و عدم تعادل در راه رفتن دارد. نگران نباشید زیرا اغلب کودکان مبتلا به این عارضه طی دو ماه بهبود می یابند.

لطفا مقالات مرتبط را در سایت ببینید:
http://drbakhshandeh.com/869
http://drbakhshandeh.com/763
برای بررسی بیشتر حضوری مراجعه فرمایید.
خیلی ممنونم

کلینیک مغز و اعصاب دکتر بخشنده
آدرس محل کار:

تهران، بعد از میدان امام حسین، خیابان دماوند، بعد از بزرگراه امام علی، روبروی پمپ بنزین قاسم آباد، خیابان کیایی، خیابان انصار الحسین، بیمارستان بهرامی، کلینیک مغز و اعصاب دکتر بخشنده، دکتر محمد کاظم بخشنده

روزهای ویزیت:

صبح ها: شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه ساعت ۹ تا ۱۱ صبح


شماره های نوبت دهی گویا بیمارستان بهرامی، ۷۷۵۸۶۳۸۵- ۷۷۵۸۶۳۸۹ – ۷۷۵۸۶۳۹۴ – ۷۷۵۸۶۴۰۲،نوبت دکتر کاظم بخشنده : ابتدا داخلی ١ سپس داخلی ١١ سپس داخلی ۳

بمنظور تسریع ویزیت در نوبت صبح بیماران گرامی از ساعت ۹ صبح و در نوبت عصر از ساعت ۴:۳۰ عصر در کلینیک حضور داشته باشند. بیمارانی که نوبت تلفنی ندارند می توانند در این ساعت تشریف بیاورند و بعد از اندکی معطلی ویزیت خواهند شد.
آدرس کانال تلگرام دکتر بخشنده: drbakhshandeh@

آدرس سایت دکتر بخشنده: drbakhshandeh.com

شماره موبایل دکتر فقط برای تماس بسیار ضروری:۰۹۳۶١١١۹١۵۶

  • شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۲۱( 1 هفته پیش)