رشد کند دور سر و اختلال تکاملی

بدون نام

عدم رشد مناسب سر

با سلام
دخترم ۳۸ هفته به دنیا اومد با دور سر ۳۱ونیم , الان که ۱۱ ماهشه دوسرش ۳۸ شده ،سی تی اسکن سر و تمام ازمایشات لازم در شیراز انجام دادم همه سالم بوده ،به تنهایی میشینه ،سینه خیز میره،ولی هنوز چهار دست و پا نمیره
ممنون میشم راهنمایی کنید

  • جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۹( 2 هفته پیش)
  • وضعیت : بسته شده

دکتر محمدکاظم بخشنده فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

سلام
از طرح سوال شما در سایت بنده سپاسگزارم

کودک باید در پایان 11 ماهگی بدون کمک بنشیند، چهار دست و پا راه برود و با کمک بایستد و حداقل یک کلمه بگوید. در کودکی که تاخیر در تکامل دارد گاه لازم است تصویربرداری مغزی جهت رؤیت ساختمان مغزی انجام شود.
درباره کودک عزیزتان لازم است ابتدا کودک را دقیق معاینه نمود و ارزیابی دقیق تری انجام داد چرا که شاید بررسی تشخیصی بیشتر لازم باشد.

لطفا مقالات مرتبط را در سایت ببینید:

http://drbakhshandeh.com/2295
http://drbakhshandeh.com/1441
http://drbakhshandeh.com/1075

لطفا برای بررسی بیشتر حضوری مراجعه فرمایید

خیلی ممنونم

کلینیک مغز و اعصاب دکتر بخشنده
آدرس محل کار:

تهران، بعد از میدان امام حسین، خیابان دماوند، بعد از بزرگراه امام علی، روبروی پمپ بنزین قاسم آباد، خیابان کیایی، خیابان انصار الحسین، بیمارستان بهرامی، کلینیک مغز و اعصاب دکتر بخشنده، دکتر محمد کاظم بخشنده

روزهای ویزیت:

عصرها: یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه ساعت ۴:۳۰ تا ۷ بعد از ظهربمنظور تسریع ویزیت در نوبت صبح بیماران گرامی از ساعت ۹ صبح و در نوبت عصر از ساعت ۴:۳۰ عصر در کلینیک حضور داشته باشند. بیمارانی که نوبت تلفنی ندارند می توانند در این ساعت تشریف بیاورند و بعد از اندکی معطلی ویزیت خواهند شد.
آدرس کانال تلگرام دکتر بخشنده: drbakhshandeh@

آدرس سایت دکتر بخشنده: drbakhshandeh.com

  • دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰( 2 هفته پیش)